Kvě 16, 2012
admin

Sázka na Ratha – vyplatí se?

V poslední době se objevila nová kauza o podplácení, úplatcích a korupci v české politice. Jelikož je česká politická scéna již plná podobných kauz, Čechy to evidentně moc nepřekvapilo, co více – ani nepohoršilo a nenaštvalo.

Ne že by snad občané České republiky měli radost z toho, že se někdo obohacuje na jejich účet a dostává obrovské částky za podivuhodné obchody, ale snad už na všechno rezignovali a zdá se jim, že nemají sílu s prohnilým českým politickým systémem cokoliv dělat.

Projevila se ale veselá česká nátura a vtípky a srandičky na téma Rathovi miliony v krabici od bot, v krabici od vína nebo pod podlahou kolují českým internetem a především na populární sociální síti Facebook.

Můžete se například dozvědět, jak pojmenovali novou krabici v nábytkářském řetězci Ikea. Nebo jak je to doopravdy s reklamou na vozy Kia v televizi a legendárním zvoláním: „Sedm!“. Zajímavé také je, že David Rath je velice dobrým a úspěšným vinařem. Objevili se i poměrně drsné vtípky na Rathovu adresu kdy byl dáván do vinařských souvislostí s minulými kriminálníky.

Jedním z nejpovedenějších žertíků je ovšem reakce sázkové společnosti Fortuna, která si vymyslela sázku ušitou přímo na míru Davidu Rathovi. Ptá se svých sázkařů na to, kolik bude do 20.05.2012 podle oficiálních stanovisek policie nebo státního zastupitelství nakonec objeveno u Ratha peněz a kam je středočeský hejtman ukryl. Velice zajímavá sázková příležitost, kvůli které se čeští sázkaři dobře pobaví na účet Davida Ratha a jeho sedmimilionové kauzy. Není to totiž tak časté, abychom nacházeli sedm milionů v krabici od vína.

Více o zadržení Davida Ratha při činu, objevení dalších peněz v Rathově domě a o poslání do vazby.

Komentáře:

komentáře

Comments are closed.

Odkazy

Pokud jste si oblíbily sms půjčky, věřte že nová sms půjčka je lepší než kdy předtím. Vyzkoušejte to na webu nové SMS půjčky.

Pro relaxaci v pohodlí domova je nedocenitelná masážní podložka, nyní bez poštovného.