Čvc 2, 2012
admin

Tip pro běžce začínající i pokročilé

Dnes nabízíme zajímavý tip pro všechny, kteří mají rádi běhání a aktivně se mu věnují. Jak známo, běh je velice dobrý sport, pro lidské tělo přirozený, při kterém zapojíte celou řadu svalů. Běh nepomáhá zlepšit pouze fyzickou kondici, ale zároveň může zlepšit i vaši psychickou rovnováhu.

Jako motivaci svého běžeckého úsilí si musí každý zvolit věc, která je pro něj důležitá. Není možné říci, co by mělo být vaší motivací. Rozhodně je ale motivace jedna z nejdůležitějších věcí, pokud chcete u běhu zůstat a věnovat se  mu delší čas. Můžete si váš cíl nějakým způsobem vizualizovat a vyvěsit si ho na místo, které vídáte každý den jako je například nástěnka nebo lednička.

Na vaší cestě za pravidelným běháním vám může velice pomoci i nástroj, který nabízí na serveru běhej.com. Je to běžecký deník, do kterého si můžete zaznamenávat své výkony a své tréninky. K tomu, abyste služby běžeckého (tréninkového) deníku mohli využívat je nutné se registrovat. Registrace však zabere pár chvil a stačí vyplnit pouze pár údajů o vás. Následuje ověření vaší emailové adresy a můžete začít vyplňovat vaše tréniky. Jestliže budete do tohoto deníku zaznamenávat svoje tréniky pravidelně, může to pomoct vaší snaze a naplnění vašich běžeckých cílů.

Do deníku se zaznaménává datum vašeho tréniku, místo, délka a čas. Můžete vložit i poznámku jako například jak jste se při běhu cítili nebo co vás potěšilo.

Server běhej.com přináší ale i další hodnoty, které můžete využít především v podobě článků o běhání, kde se můžete dozvědět, jak vybrat správné běžecké boty nebo jak si správně vytvořit svůj běžecký plán. Dále je zde komunita lidí, které běhání baví stejně jako vás a tak si můžete domluvit společné tréniky nebo se pobavit o svých pocitech a zkušenostech s běháním.

Komentáře:

komentáře

Comments are closed.

Odkazy

Pokud jste si oblíbily sms půjčky, věřte že nová sms půjčka je lepší než kdy předtím. Vyzkoušejte to na webu nové SMS půjčky.

Pro relaxaci v pohodlí domova je nedocenitelná masážní podložka, nyní bez poštovného.