Zář 28, 2012
admin

Tasklist (todo-list) aplikace pro Android

Pokud jste zapomětlivci, kteří mají věčně problémy s tím, že zapomenou udělat něco co slíbili nebo nedokáží udržet v hlavě příliš mnoho úkolů, máme pro vás řešní.

V duchu knihy Mít vše hotovo můžete každý úkol zpracovat hned, pokud ale během testování této metody zjistíte, že to není tak úplně snadné (což rozhodně není) a vy potřebujete váš úkol či úlohu odložit, je dobré si ji někam poznamenat a tento seznam neustále kontrolovat. Jelikož však žijeme v moderním světě, místo, kde budete tvořit váš seznam úkolů, neboli seznam věcí na udělání (ang. todo-list), bude lepší použít například mobilní telefon. Velká část uživatelů v současné době používá systém Android. Právě pro něj vám nabízíme aplikace.

První z nich je Yata Todo List, který umí vpodstatě všechny běžné úkony, další je GTask: To do list, který vám pomůže používat úkoly na počítači i na mobilním telefonu, synchronizuje totiž váš seznam úkolů (ang. task list) se službou Google GTask.

Nejvíce uživatelský příjemný je ale Taskos, ten totiž podporuje pohybová gesta a tak je používání opravdu snadné a rychlé, což je u takovéto aplikace velmi žádoucí. Škrtání již splněných úkolů navíc probíhá opravdovým šktrnutím položky v seznamu (přejedete palce po displayi telefonu v místech položky) a tím označíte, že je položka hotová a vyřízená. Samozřejmě lze nastavit upozornění na úkol. Dále je možné dělit tyto úkoly do kategorii (Pracovní, Domácí, Obecné a další vlastní kategorie) a podle pripority (Vysoký, Střední, Nízká). Tento program nelze než doporučit k rychlé organizaci času.

Komentáře:

komentáře

Comments are closed.

Odkazy

Pokud jste si oblíbily sms půjčky, věřte že nová sms půjčka je lepší než kdy předtím. Vyzkoušejte to na webu nové SMS půjčky.

Pro relaxaci v pohodlí domova je nedocenitelná masážní podložka, nyní bez poštovného.