Říj 9, 2010
admin

Talentové soutěže v československém stylu

Talentové soutěže už musely potkat snad každého z nás. Buď na vás někde vykouknul nápis Talentmania nebo logo soutěže Československo má talent. Tyto soutěže mají leccos společného, ale najdou se i niance, které můžou rozhodnout o přízni diváků. Na první pohled je jasné, že v těchto televizních soutěžích půjde o hledání talentovaných lidí nebo skupin. O výhru v soutěži se mohou ucházet talentovaní z jakéhokoli oboru. Může jít o zpěv, tanec, výtvarné umění, sport, ale do těchto talentových soutěží zavítalo již i množství kuriozních umělců a talentů. Našli se například tací, kteří skákali s rozběhem proti zdi, předváděli své schopnosti při krocení lvů nebo člověk, který se dostane z jakýchkoliv pastí a okovů.

Do soutěží Československo má talent a Talentmania nepřišli však jen talentovaní lidé. Zkusit vkus a pozornost poroty přišli i další, o kterých se dá jen stěží říct, že by měli na něco talent. Do soutěže přišli buď s vystoupením, které bylo naprosto nudné, bez nápadu nebo ve své disciplíně jednoduše nebyli tak dobří, aby to ukazovali dalším a ještě k tomu v televizi. Tyto soutěžící však porotci hravě rozeznali a poslali je zpátky domů, trénovat a dále rozvíjet svůj talent.

V televizní talentové soutěži Československo má talent zvítězí některý ze spousty soutěžícíh, kteří se přihlásili do castingu a zkusili tak své štěstí. Budou tak následovat další výherce z jiných zemí, jako třeba Susan Boyle z Velké Británi, která ohromila nejen porotu, ale i diváky a získala si jejich srdce. Nejinak tomu bude v případě soutěže Talentmania.

V těchto soutěžích se střetne obrovské množství šikovných lidí, mladých nebo starých, dam i pánů. Tyto soutěže si nekladou žádné podmínky na vstup do castingu a tak se ho může zůčastnit opravdu každý a každý má šanci na výhru.

Komentáře:

komentáře

Comments are closed.

Odkazy

Pokud jste si oblíbily sms půjčky, věřte že nová sms půjčka je lepší než kdy předtím. Vyzkoušejte to na webu nové SMS půjčky.

Pro relaxaci v pohodlí domova je nedocenitelná masážní podložka, nyní bez poštovného.