Lis 16, 2010
admin

Sportovní výživa

Pokud jste již začali nebo plánujete začít chodit do posilovny a začít tak prospívat vašemu tělu, tak to zžejmě nebude jediné, po čem toužíte. Většinou lidé chodí do posilovny, pokud chtějí vypadat dobře a vymodelovat si své tělo podle představ, tak aby se za něj nemuseli stydět a působili sexy. Zvláště na konci jara začínají lidé chodit do posiloven, aby nabrali svalovou hmotu a mohli chodit bez jakýchkoli obav na koupaliště, nosit krátká trička, tílka, sukně a kraťasy. Chtějí mít zkrátka své tělo takové, aby se všem okolo líbili.

Pokud ale budete chodit do posilovny a nebudete dále pro svou postavu dělat vůbec nic, výsledek zřejmě nebude valný. Vše se však může radikálně změnit, pokud začnete jíst doplňky stravy pro sportovce. Sportovní výživa dnes nejsou již žádné steroidy, jako tomu bývalo dříve. Dnes sportovní výživa obsahuje velice pečlivě odzkoušené a prověřené látky, které jsou navíce poměrně dost účinné a tak docílíme brzy kýženého výsledku.

Sportovní výživa se dnes skládá především z látek zvaných proteiny, sacharidy a creatin. Všechny tyto látky přispívají k lepšímu formování vašeho těla a k dodání potřebných látek pro výstavbu nové svalové tkáně. Jako stavební látky slouží především proteiny a sacharidy. Tyto látky obsahuje i běžná strava, ovšem v těchto přípravcích najdete látky koncentrované a tak nemusíte jíst tolik potravin, stačí, když si dáte extrahované proteiny a sacharidy. Creatin pak působí především na formování svalů v těle.

Látky zvané gainery dodávají vašemu tělu dostatek energie aniž by příliš zatěžovaly trávicí systém. Gainery jsou vpodstatě sacharidy, které vašemu tělu nabídnou dostatek živin při nabírání objemu a čisté svalové hmoty.

Komentáře:

komentáře

Comments are closed.

Odkazy

Pokud jste si oblíbily sms půjčky, věřte že nová sms půjčka je lepší než kdy předtím. Vyzkoušejte to na webu nové SMS půjčky.

Pro relaxaci v pohodlí domova je nedocenitelná masážní podložka, nyní bez poštovného.