Říj 9, 2010
admin

Zumba, hubněte zábavně

Zumba je moderní sportovní vyžítí, které kombinuje prvky cvičení, tance a sportu. Zumba je originální v tom, že na rozdíl například od aerobiku netkví její tajemství pouze ve dření stále dokola stejných cviků. Na hodině zumby se naučíte vždy nějakou sestavu, která se skládá z prvků a kroků nějakého latinsko-amerického tance a prvků fitness, které budou vaše tělo procivčovat.

Všechna cvičení zumba se provádějí do hudby v latinsko-amerických rytmech a tak je celé cvičení nebo tančení zábavnější a živější. To co se naučíte při lekcích zumby můžete snadno upotřebit i při jiných tanečních aktivitách, jako třeba na večírku nebo na diskotéce.

Zumba nabízí několik variací, jak může být tančena nebo pokud chcete, cvičena. Exituje rozdělení do několika úrovní podle pokročilosti tanečníka, dále ale existují i speciální variace. Je to například zumba cvičená ve vodě, které se říká Aqua Zumba, je to podobná mutace, jako vznikla u aerobiku – Aqua aerobik. Dále je možné zapsat se na lekce takzvané Zumba Toning, která intenzivněji posiluje svalstvo celého těla a při tomto cvičení se používají malé činky.

Zumba se stala v poslední době velice moderní a není se čemu divit. Toto cvičení nebo sport, chcete-li je velice dynamický, svěží a zábavný, takže už cvičení není taková otrava a nemusíte se k ničemu nutit. Na zumbu budete chodit určitě s chutí, zvlášť, pokud se sejde dobrá skupina lidí, je to zábavná aktivita, u které zhubnete, pobavíte se a ještě si zatancujete. Zumba začíná být v poslední době velice moderní druh cvičení a tak se pravděpodobně rozšíří střediska zumby i do menších měst, aby si toto cvičení mohli užít všichni.

Komentáře:

komentáře

Comments are closed.

Odkazy

Pokud jste si oblíbily sms půjčky, věřte že nová sms půjčka je lepší než kdy předtím. Vyzkoušejte to na webu nové SMS půjčky.

Pro relaxaci v pohodlí domova je nedocenitelná masážní podložka, nyní bez poštovného.