Říj 12, 2010
admin

Zimní boty, nohy v teple

Nachýlilo se nám zimní období a s ním i studenější počasí, které už není ani na kraťasy a tričko, ale také ne na žabky a kecky. Začíná být slušná zima a tak je potřeba pořídit si zimní boty, ve kterých nám zima nebude. Zimní boty by však neměly být jen teplé. Jde i o to, aby se nám na sněhu a ledu, který brzy přijde co nejméně klouzaly a nám tak hrozilo co nejmenší riziko úrazu. Většina z nás klade důraz i na design a vzhled bot, takže s výběrem bychom měli už pomalu začít, abychom našli to co nám vyhovuje než bude nutné brát to, co nám příjde pod ruku.

Zimní boty dnes už přece nejsou jen o tom, jak teplé jsou, záleží nám i na dalších vlastnostech jako je vzhled nebo propustnost vůči vodě, pohodlnost boty, nebo odvětrávání vlhkosti. Vše tohle by nové zimní boty měly zvládat na jedničku. Moderní materiály nám umožňují mít boty z nepropustného materiálu vůči vodě a přestov v botách nebudeme mít zapařené nohy, o což nám jde. Goratex, Klimatex a podobné materiály jsou na to zaměřené. Dříve používaná kůže sice nepropustila vodu dovnitř, ale materiál takzvaně nedýchal.

Zimní boty dámské tak i pánské, tak i dětské nejsou dnes již tak drahé, ovšem s výběrem se vyplatí rozhodně rozmyslet a pečlivě vybrat ty boty, které nám vyhovují jak cenou, tak designem, ale i dalšími důležitými vlastnostmi. Záleží také na tom, jestli dáte přednost módní zimní obuvi nebo sportovním zimním botám. Ať uděláte jakkoliv, poraďte se jak s prodejcem, tak prokonzultujte zkušenosti známých. Velice oblíbené jsou také zimní boty roxy.

Komentáře:

komentáře

Comments are closed.

Odkazy

Pokud jste si oblíbily sms půjčky, věřte že nová sms půjčka je lepší než kdy předtím. Vyzkoušejte to na webu nové SMS půjčky.

Pro relaxaci v pohodlí domova je nedocenitelná masážní podložka, nyní bez poštovného.