Kvě 5, 2012
admin

Vyměňte nebo prodejte nepoužívané oblečení jednoduše

Na internetu vznikla služba, která sjednocuje všechna doteď roztříštěná tržiště s použitým oblečením. VotočVohoz.cz je web na kterém může každý nabídnout své použité oblečení ostatním uživatelům, kteří možná právě takový kousek hledají a v jejich šatníku jim doteď chybí. Služba je tak výhodná pro obě strany. Můžete se zbavit věcí, které jste si již okoukali, u kterých vám již nevyhovuje velikost nebo zkrátka protože už je nepotřebujete. Velice pravděpodobně se ale také najde někdo, komu se právě váš kousek bude líbit a dohodnete se s ním přes tento web, zda-li oblečení vyměníte, prodáte nebo koupíte. Způsob platby a doručení zboží je již na dohodě a votocvohoz.cz do tohoto procesu již nijak nezasahuje.

Zajímavé je, že tato služba je opravdu zdarma. VotočVohoz.cz si neúčtuje žádné poplatky za zprostředkování prodeje a tak můžete prodávat i opravdu levné věci jako jsou například různé doplňky a bižuterie. Je obdivuhodné, že tato služba funguje zdarma a nabízí velice dobré podmínky pro výměnu nebo prodej oblečení.

Dobrou funkčností webu ale výčet výhod této služby nekončí. Tvůrci tohoto webu totiž vše zabalili do pěkného designu, který je ještě ke všemu intuitivní a dobře ovladatelný, proto pro vás nebude problém se na webu zorientovat a během pár minut zadat předmět k prodeji.

Uživatelé webu jsou především ženy a dívky, protože právě tato skupina se oblečením zabývá nejvíce, je tedy logické, že si starší a okoukané kousky svého šatníku rádi vymění s někým třeba z druhého konce republiky. Na vzdálenosti nezáleží. Důležité je, aby se prodejce s kupcem dobře dohodnul jak vše udělají.

Komentáře:

komentáře

Comments are closed.

Odkazy

Pokud jste si oblíbily sms půjčky, věřte že nová sms půjčka je lepší než kdy předtím. Vyzkoušejte to na webu nové SMS půjčky.

Pro relaxaci v pohodlí domova je nedocenitelná masážní podložka, nyní bez poštovného.