Říj 11, 2010
admin

Šperky z chirurgické oceli

Chirurgická ocel se v poslední době stala jedním z nejoblíbeněších materiálu na výrobu šperků. Má pár unikátních vlastností, pro které je tak oblíbená. Chirurgická ocel je nazývána chirurgická proto, že má takové složení, že na ní doposud nebyla zaznamenána žádna alergická reakce a tak ji mohou nosit i ti, kteří s prstýnky a tak podobně mají nějaký problém nebo se jim dělá vyrážka.

Chirurgická ocel je velice čistá ocel, která má výborné vlastnosti jako je pevnost, vysoká odolnosti proti odírání, oxidaci a korozi. Na chirurgické oceli se ani nevytváří žádné skvrny, které možná znáte ze šperků vyrobených z jiných kovů. Takže údržba je prakticky nulová a když už, tak péče o šperky z chirurgické oceli je velice snadná. Chirurgická ocel jako materiál je oblíbená i pro svou temnou kovovou barvu, která působí až magicky.

Z chirurgické oceli se vyrábí lecjaké šperky. Můžete si pořídit prstýnky, náušnice, náhrdelníky, náramky, řetízky nbeo přívěšky. Vše, vyrobené z chirurgické oceli vypadá hezky a kvalitně. Šperky z chirurgické oceli jsou příznivé jak svou cenu, tak vzhledem. I proto si je tak oblíbili mladí lidé.

Chirurgická ocel 316L je kov, který je velice kvalitní a označuje velice čistou ocel, která se neznečišťuje a zůstává trvale v pěkném kovovém lesku. Šperky z této oceli jsou často leštěny speciální magnetickou metodou, která zajistí ještě lepší a hezčí povrch všech šperku. Ocelové šperky jsou vyráběny v mnoha atraktivních tvarech a designech, takže si z nabídky určitě vyberete.

Komentáře:

komentáře

Comments are closed.

Odkazy

Pokud jste si oblíbily sms půjčky, věřte že nová sms půjčka je lepší než kdy předtím. Vyzkoušejte to na webu nové SMS půjčky.

Pro relaxaci v pohodlí domova je nedocenitelná masážní podložka, nyní bez poštovného.