Lis 13, 2011
admin

Kontaktní čočky – zbavte se brýlí

Pokud jste si již vyzkoušeli nosit brýle a každý den si je nasazovat na nos, pak jistě víte, kolik času a starostí byste ušetřili, pokud byste brýle nosit nemuseli. Brýle navíc nemusí slušet každému. Není to už žádná novinka, že nošení brýlí se můžete vyhnout, aniž byste viděli rozostřeně. Tím řešením jsou kontaktní čočky.

Jelikož kontaktní čočky nejsou na trhu nikterak krátce, nejsou ani nijak zvlášť drahé. Levné čočky lze koupit v každé dobré optice a pokud se budete snažit, určitě levné kontaktní čočky, které vám budou vyhovovat naleznete. Zejména na internetu je možné sehnat kontaktní čočky, které byste v jiné optice zakoupili o mnoho dražší.

Kontaktní čočky ale nemusíte kupovat jen kvůli upravování vašeho zraku. Dioptrické čočky jsou sice nejběžnější a nejpotřebnější, ale sehnat můžete i čočky, které mají jinou barvu, než máte vy, přidělenou od matky Přírody. Pokud máte tedy například černé oči a myslíte si, že by vám více slušely hnědé oči, pak není žádný problém koupit si čočky hnědé barvy. Pokud budete mít štěstí, najdete na nějakém internetovém obchodě i slevy na kontaktní čočky.

Kontaktní čočky můžeme také dělit podle toho, jak dlouho můžeme takové čočky nosit. Různé čočky je možné používat různě dlouho. Čočky, které můžeme nosit měsíc jsou samozřejmě dražší než ty, které budeme moci používat třeba jen týden. Pokud si ale rozpočítáte, kolik peněz byste utratili za čočky na týden a potřebujete čočky celý měsíc, vyjdou vás pochopitelně levněji čočky měsíční. Opět ale platí, že pokud budete více hledat na internetu, určitě seženete kontaktní čočky levně.

Není to ale tak docela pravda, že používání čoček je bez jakýchkoliv starostí, ale pro někoho je používání kontaktních čoček zkrátka výhodnější. Kontaktní čočky je potřeba na noc ukládat do speciálního roztoku, který je umístění v pouzdru na čočky. Pouzdra na čočky jsou většinou designovány tak, aby bylo jasné, do jaké nádobky patří čočka na levé oko a do jaké ta na pravé. Ráno, když si pak čočky budete nasazovat, můžete si být jistí, kde jaká čočka leží.

Komentáře:

komentáře

Comments are closed.

Odkazy

Pokud jste si oblíbily sms půjčky, věřte že nová sms půjčka je lepší než kdy předtím. Vyzkoušejte to na webu nové SMS půjčky.

Pro relaxaci v pohodlí domova je nedocenitelná masážní podložka, nyní bez poštovného.