Čvn 6, 2012
admin

Léčba z přírodních zdrojů

Goji - kustovnice čínskáMáte zdravotní problémy? Bolí vás hlava, záda, trpíte nespavostí nebo máte nadváhu? Vyzkoušeli jste již kupu různých medikamentů předepsaných od doktora a zakoupených v lékárně? A zkusili jste přírodní medicínu a bylinky? Ne? Možná je to chyba.

Přírodní medicína funguje na této planetě již několik tisíciletí, je prověřená a má zjevné výsledky. Navíc se v posledních letech zjišťují nové, netušené možnosti a účinky přírodních látek. Přírodní medicína není zdaleka tolik agresivní jako je ta moderní, vyvíjená v laboratořích, ve kterých vznikají různé koncentráty a látky pro člověka nepřirozené. Na lehčí formy onemocnění a na šetrnou léčbu je proto vhodné použít přírodní prostředky jako je například levandule, konopí, kustovnice čínská, máta nebo zázvor. V těchto bylinách a zemských plodech se skrývá ohromná síla a je jen na každém, zda se ji naučí využívat.

Kustovnice čínská neboli Goji je v poslední době často skloňovaným pojmem. A není divu tento plod obsahuje obrovké množství našemu tělu prospěšných látek a je tak právem nazývána lékem na všechno nebo plodem třetího tisíciletí. Plody kustovnice byly předloženy laboratořím po celém světe k prozkoumání a bylo zjištěno, že obsahují řadu aminokyselin, velké množství betakarotenu, aktivní polysacharidy a  stopové prvky důležité pro náš organismus.

Zázvor je možné využívat s dobrými výsledky při nachlazení a rýmě. Velice dobře pomáhá i při nízkých koncentracích výluhu a nebo například namíchaný s čajem. Zázvor je také často prodáván jako kandované ovoce a je rozhodně zdravější pochutinou k televizi než smažené brambůrky plné konzervantů a dalších nepřirozených látek.

Komentáře:

komentáře

Comments are closed.

Odkazy

Pokud jste si oblíbily sms půjčky, věřte že nová sms půjčka je lepší než kdy předtím. Vyzkoušejte to na webu nové SMS půjčky.

Pro relaxaci v pohodlí domova je nedocenitelná masážní podložka, nyní bez poštovného.