Říj 11, 2010
admin

Goji, zázračné plody z Číny

Goji. Pokud jste již někdy zavítali do obchodu se zdravou výživou, jistě jste už museli narazit na plody Kustovnice čínské, kterým se říká Goji. Červené bobulky velikosti rozinek a i podobného tvaru vypadají opravdu lákavě a a vážně tomu tak je. Pokud si zakoupíte tuto pomůcku tradiční čínské medicíny, rozhodně neprohloupíte a velmi si pochutnáte.

Plody Kustovnice čínské lze použít mnoha způsoby. Jedním z nich je využít Kustovnici v receptech. Kustovnice čínská dodá vašim pokrmům netradiční příchuť. Jedním z receptů, kde Kustovnici můžete použít je kuře na kustovnici, velice chutný recept, který osvěží celé jídlo a dodá mu příjemné aroma. Kustovnici můžete využít ale i v kombinaci s mletým masem.

Jednou z hlavních výhod Goji je ale to, že má nesčetné množství pozitivních účinků na lidský organismus. Není divu, že Goji považují Číňané za magickou rostlinu a že jí přisuzují pozitivní dopad na jejich dlouhověkost. Však Goji obsahuje tolik vzácných látek, co málokterá další plodina na světě. V Goji je obsažena spousta vitaminů jako vitamin B1, B2, B6, C nebo vitamin E. Dále Goji také obsahuje látky, které napomáhají prevenci proti rakovině, celkové regeneraci a revitalizaci těla. Goji podporuje potenci a obsahuje obrovské množsví betakarotenu, které je ještě vyšší než u mrkve.

Goji není nikterak drahá záležitost, ale její koupě se opravdu vyplatí. Ikdyby vám neměli zachutnát přímo zakoupené sušené plody, zkuste si z Goji uvařit čaj. Ten je opravdu chutný a samozřejmě vašemu tělu prospěje. Goji najdete v kdejaké prodejně se zdravou výživou. Jestliže jste plody Kustovnice ještě neměli, kupte si třeba menší sáček, abyste poznali, jestli vám Goji opravdu chutná a věděli, jestli vám stojí za příští koupi.

Komentáře:

komentáře

Comments are closed.

Odkazy

Pokud jste si oblíbily sms půjčky, věřte že nová sms půjčka je lepší než kdy předtím. Vyzkoušejte to na webu nové SMS půjčky.

Pro relaxaci v pohodlí domova je nedocenitelná masážní podložka, nyní bez poštovného.