Kvě 10, 2012
admin

Webové šablony zdarma

Jestliže jste již někdy zkoušeli vytvářet internetové stránky, jistě víte, že to není nic jednoduchého. Možná vám to šlo lépe, možná jste si říkali, jak jen to ti tvůrci stránek dělají, že vše vypadá tak dobře a jejich design se nijak nerozpadá.

Pokud jste se rozhodli, že vytváření stránek, kódování nebo zkrátka webdesign asi nikdy nebudou vaším koníčkem, pak je tu jedna možnost, jak se vyhnout složitému vytváření internetových stránek, ale přesto si stránky pořídit. Každý se dnes na internetu chce nebo potřebuje nějak prezentovat a tak není nic zvláštního, když si pořídíte vlastní doménu, hosting a vytvoříte stránky.

Jednou z možností je nainstalovat redakční systém WordPress a pak vyhledat vyhovující šablonu. Pokud se vám ovšem nechce se zabývat instalací RS a jeho následným nastavením a již jste do tajů HTML popřípadě XHTML a CSS tak trochu nahlédli, možná pro vás bude jednodušší pořídit si nějakou již nakódovanou XHTML/CSS šablonu a obsah do ní pak doplnit. Takové šablony naleznete na sablony.nakoduj.net. Tyto šablony jsou volně dostupné a vám tak nebrání nic, vytvořit si webovky, které se budou věnovat jakémukoli tématu. Na webu se ale dočtete, že je zde jedna podmínka a tou je ponechání zpětných odkazů, které jsou již v šablonách zahrnuty. To ale nebrání tomu, abyste si mohli obsah webu vytvořit podle vašeho gusta. Například je zde velice hezká šablona Green Blog, kterou ocení především budoucí blogeři a lidi, kteří se chtějí na internetu vypsat.

Profesionální, ale již placené šablony naleznete na themeforest.net. Zde mají šablony opravdu velice pěkné, ale je za ně potřeba zaplatit. Za jednoduché šablony ovšem zaplatíte několik málo dolarů a tak i tato možnost stojí za zvážení.

Klasikou mezi šablonami zdarma je také freecsstemplates.org, kde můžete nalézt množství šablon, jejich nevýhodou ovšem je, že si jsou všechny velice podobné a budete tak mít problém najít opravdu hezkou nebo originální šablonu. Nicméně za prozkoumání tento web také určitě stojí.

Komentáře:

komentáře

Comments are closed.

Odkazy

Pokud jste si oblíbily sms půjčky, věřte že nová sms půjčka je lepší než kdy předtím. Vyzkoušejte to na webu nové SMS půjčky.

Pro relaxaci v pohodlí domova je nedocenitelná masážní podložka, nyní bez poštovného.