Říj 13, 2010
admin

Uveďme to na pravou míru

Občas se každému stane, že se překlepne a do prohlížeče nebo do vyhledávače zadá hledaný dotaz špatně. Díky tomuto miniportálu se ale dostanete z nejčastějších překlepů na jednu z jeho stránek a budete navedeni na tu stránku, kterou jste původně chtěli a ještě si budete moci, v případě zájmu, přečíst, jak by měl dotaz vypadat správně a kde že jste to udělali chybu.

V databázi je také spousta gramatických chyb, hrubek a nepřesností, které uživatelé zadávají do vyhledávačů a bezstarostně vyhledávají. Díky těmto stránkám sice dojdou cíle, ale rychlejší bude, když pro příště zadají dotaz gramaticky správně. Spousta takovýchto chyb je na serveru chybky zaznamenána a pro uživatele, kteří chybné dotazy vyhledávají je připraveno krátké povídaní o daném dotazu a jeho správném tvaru.

Další podstatnou částí databáze chybky jsou cizí slova a názvy obchodů, firem nebo produktů. Jelikož se názvy velice často jinak píší a jinak vyslovují, čeští uživatelé pak dělají v psané formě chyby. I na to však tento web myslí a pomůže uživatelům zorientovat se, jak je to správně a navést je správným směrem.

Tento server má již okolo dvou set stránek s překlepy a asi 1700 klíčových slov, které uživatelé Internetu chybně vyhledávají. Všem těm, kteří se někdy překlepnou však tento server pomůže a společně tak dojdete na správné místo v internetové džungli.

Komentáře:

komentáře

Comments are closed.

Odkazy

Pokud jste si oblíbily sms půjčky, věřte že nová sms půjčka je lepší než kdy předtím. Vyzkoušejte to na webu nové SMS půjčky.

Pro relaxaci v pohodlí domova je nedocenitelná masážní podložka, nyní bez poštovného.