Čvc 16, 2012
admin

Stahování písniček z YouTube online

Před nedávnem zde byl uveřejněn článek, který se věnuje také YouTube, ale trochu v jiném směru. Dnes vám představíme nástroj na stahování písniček z YouTube například když si chcete MP3 soubor stáhnout do mobilu a poslouchat písničky na cestách a nemáte předplacený internet, bude se vám tato možnost hodit.

Stahování písniček z Youtube jako MP3 je několik, je zde ovšem služba, se kterou nemusíte na nic čekat. Stačí vložit jen link a kliknout na tlačítko, které vám zprostředkuje okamžité stahování. Existují totiž i služby, kam odkaz vložíte a služba vám ji převede až za několik minut, podle volné výpočetní kapacity serveru a podle toho, jestli máte VIP účet, za který se platí. S touto službou se neplatí nic, je zdarma.

Jak stáhnout písničku z youtube

Máme pro vás nejrychlejší a nejpohodlnější způsob jak si stáhnout video nebo písničku v MP3 z youtube. Starý způsob je stále níže, ale již po několikáté tento článek updatujeme tak, abychom vám přinesli aktuální a nejlepší způsob, jak si písničku či video z youtube stáhnout. Jak tedy na to?

Jednoduše z adresy videa na youtube, kterou máte v prohlížeči smažte „ube“ z youtube a nechte stránku znovu načíst (enter). Zobrazí se vám web, ze kterého můžete písničku z vašeho odkazu stáhnout kliknutím na jediné tlačítko. Vše je patrné i z videa níže.

Stahování MP3 písniček z youtube

Je tak možné začít písničku z youtube.com stahovat během přibližně dvou sekund. Stačí smazat z adresy tři písmenka. Podobnou službu nabízí také web, kde zase stačí v adrese videa nahradit youtube za savemedia. Zde můžete stahovat takto rychlým způsobem i přímo video. Podobná služba je k dispozici pokud těsně před youtube připíšete „ss“.

Pomohl vám článek? Pak prosím dejte like na facebooku pomocí tlačítka pod článkem nebo ho sdílejte!

Je tu ale možnost v podobě služby http://www.vidtomp3.com/. Na této stránce je potřeba

  1. vložit odkaz na písničku na youtube do šedého okénka, nad kterým je napsáno „-Enter Video url below to convert into MP3:“ a kliknout na žluté tlačítko „Download“.
  2. Budete přesměrováni na stránku, kde se po chvilce objeví odkaz „Click here to get your Download Link“ na který je potřeba kliknout.
  3. Budete přesměrováni na stránku, kde se objeví okénko s nápisem „Thanks, here’s your Download Link“ a pod ním je tlačítko s nápisem „Download MP3“ na které je potřeba kliknout a po kliknutí na něj se vám zobrazí standartní dialog pro stahování MP3 souboru.

Jak stáhnout video z youtube

Pokud chcete stahovat z YouTube videa zdarma a poté si je offline přehrávat ve vašem mobilní zařízení nebo počítači, doporučuji službu http://keepvid.com/, je ale potřeba mít staženou Javu a povolit ji. Pak stačí vybrat kvalitu a formát, ve kterém chcete video stáhnout. Postačí stáhnout FLV soubor v požadované kvalitě (čím větší číslo u p, tím větší kvalita(rozlišení)) a poté si pořídit zřejmě nejlepší přehrávač videa VLC Player, který umí přehrát i FLV soubory.

Dávkové (hromadné) stahování videí či písniček z youtube

Zde lze jen doporučit nástroj youtube-dl. Jedná se o nástroj pro příkazový řádek (cli, command line), ale o to větší je jeho síla. Lze stahovat videa, jejichž adesy máte uložené v souboru nebo z těchto videí udělat rovnou MP3 písničky. K dispozici je řada dalších nastavení. Projekt je k dispozici zde. Zde lze dokonce nalézt verzi s GUI (grafickým prostředím), která bude pro mnoho uživatelů určitě příjemnější na používání.

Komentáře:

komentáře

Comments are closed.

Odkazy

Pokud jste si oblíbily sms půjčky, věřte že nová sms půjčka je lepší než kdy předtím. Vyzkoušejte to na webu nové SMS půjčky.

Pro relaxaci v pohodlí domova je nedocenitelná masážní podložka, nyní bez poštovného.