Pro 2, 2010
admin

Ochrana proti trapasům

Pokud se pohybujete na sociálních sítích jako je Facebook nebo jste na nich přímo závislí, jako je většina uživatelů, kteří k nim přičichnout a zároveň máte rádi dobrou zábavu, při níž si neodpustíte vypít nějakou tu skleničku vína, nějaké pivo nebo pár panáků, bude vás zřejmě zajímat neobyčejně užitečný doplňek, který vám představíme.

Doplňek se jmenuje Social Media Sobriety Test a pomůže vám, abyste se nedostali do nepříjemných situací potom, co přijdete z hospody, mírně nebo značně společensky unaveni a zasednete k počítači, jak jinak než k vámi oblíbené sociální síti. Jak to tak bývá na sociálních sítích, chcete se vypovídat a povědět všem své čerstvé zážitky. Mezi těmi příjemnými zážitky však můžete utrousit i něco, čeho byste mohli později litovat. To vám však v tuto chvíli nedochází.

Doplňek prohlížeče Social Media Sobriety Test vás zachrání, pokud si ještě před odchodem do hospody plugin řádně nastavíte. Stačí si určit hodinu, kdy přichází do úvahy, že byste se octli společensky unavení u počítače a doplňek se už dále postará o to, aby neuniklo nic, co byste za střízliva světu nesdělili. V nastavených hodinách, si vás totiž tento malý prográmek proklepne. Zvolí totiž úkol, který zvládnete pouze za střízliva, jako je například napsání abecedy pozpátku. Bez úspěšného splnění úkolu vám prográmek nedovolí vstup na inkriminované stránky.

Doplňek si můžete stáhnout na adrese: http://socialmediasobrietytest.com

Komentáře:

komentáře

Comments are closed.

Odkazy

Pokud jste si oblíbily sms půjčky, věřte že nová sms půjčka je lepší než kdy předtím. Vyzkoušejte to na webu nové SMS půjčky.

Pro relaxaci v pohodlí domova je nedocenitelná masážní podložka, nyní bez poštovného.