Kvě 7, 2014
admin

Jak vydělat peníze na YouTube – je výdělek reálný, jaké jsou odměny?

Jednou z cest, jak si vydělat peníze na internetu je vydělání peněz na Youtube. Víte jak to funguje, kolik peněz si můžete na Youtube vydělat a jaké jsou odměny?

Youtubeři, jak se lidem, kteří v vytváří videa a uploadují je na server youtube.com v Čechách říká, jsou placeni z příjmů, které má Youtube z reklam, které jsou vidět před zobrazením videa, při videu, po přehrání videa a také v sidebaru po pravé straně.

Tito lidé se nejprve musí registrovat do Youtube Partnership programu, jejich účet musí být schválen a poté mohou společně s Youtube vydělávat. Podle některých informací dostávají partneři více než polovinu odměny, kterou získá z reklam Youtube.

Youtubers nejsou placeni za jednotlivá kliknutí na reklamy, ale za tisíc zobrazení jejich videa. Odměnu, kterou získají za tisíc zobrazení se označuje jako CPM (Cost per Mile) a každý tuto hodnotu má jinou, podle toho, jaké zaměření videí natáčí, jaké je aktuálně roční období, kdo jsou jeho diváci a podobně. Chcete vědět, kolik je běžná hodnota CPM, tedy kolik lze na youtube vydělat? Máme o tom určité informace, stačí, když kliknete na sdílení na vaší sociální síti a informace s vám objeví!

Komentáře:

komentáře

Comments are closed.

Odkazy

Pokud jste si oblíbily sms půjčky, věřte že nová sms půjčka je lepší než kdy předtím. Vyzkoušejte to na webu nové SMS půjčky.

Pro relaxaci v pohodlí domova je nedocenitelná masážní podložka, nyní bez poštovného.