Lis 25, 2010
admin

Sociální síť pro zazobané

Sociální síť Facebook zná dnes téměř každý. A nejen že zná. Na Facebooku má i účet dnes ledaskdo. Nejpočetnější skupinou uživatelů jsou především náctiletí, pro které slouží Facebook jako každodenní zábava. Facebook ale nemá pouze zábavnou funkci. Přes Facebook lze i reálně komunikovat ať už pomocí zpráv, tak na instant messaging bázi, takzvaném Facebook chatu.

To pro většinu z vás nebyly ovšem žádné nové informace. Co byste ale říkali na to, sociální okruh trochu zúžit? Co takhle třeba vytvořit sociální síť pouze pro milionáře? Hloupost? Ale vůbec ne! Scott Mitchell se o to pokusil a nápad mu zjevně vyšel. Uznejte že 20 000 registrovaných milionářů je slušné číslo a to musíme podotknout, že splnit vstupní podmínky není vůbec snadné. Do tohoto VIP spolku zazobaných se totiž dostanete pouze za předpokladu, že doložíte, že na svém účtě disponujete částkou přes $3 000 000 (tj. asi 55,4M Kč) nebo je roční příjem vaší domácnosti alespoň 300 000 amerických dolarů. Poslední možností, jak se mezi společenskou smetánku dostat je, že vás doporučí alespoň pět vysoce vážěných lidí, kteří jsou již členy této sociální sítě.

Affluence.org, jak se síť s milionáři jmenuje vypadá veskrze velice podobně jako Facebook. Profily uživatel, zeď, události nebo přidávání přátel. Jen s tím rozdílem, že na chudého člověka tady nenarazíte.

Profil zde má například Jann Wenner, zakladatel Rolling Stones nebo samozřejmě zakladatel – Scott Mitchell. On sám se totiž zařadil mezi bohaté, když prodal internetový projekt s hudbou. Vydělal si tolik, že se přestěhoval na Floridu a od 29let si užívá důchod.

Komentáře:

komentáře

Comments are closed.

Odkazy

Pokud jste si oblíbily sms půjčky, věřte že nová sms půjčka je lepší než kdy předtím. Vyzkoušejte to na webu nové SMS půjčky.

Pro relaxaci v pohodlí domova je nedocenitelná masážní podložka, nyní bez poštovného.