Dub 8, 2012
admin

Revoluce v podání Google – Project Glass

Všichni se honí za největšími výkony počítačů, co nejmenším mobilem nebo nejpraktičtějším foťákem. Co takhle zkusit to jinak? Využít toho, co již máme a toho, co už známe? Tak asi takové otázky si položili vývojáři v Google a přicházejí s Project Glass. Ten jde na nejmodernější technologie trochu jinou cestou, než jsme si zvykli. Nejmodernější technologie totiž zabudoval do brýlí. Zatím je tento projekt v plenkách, ale všichni netrpělivě čekají, až se stane realitou a budou ho moci začít využívat všichni lidé.

Google se rozhodl, že technologie jako je telefon, videokonference, sociální sítě, fotoaparát nebo GPS zabuduje do brýlí. Všechno, co budete ovládat se nezobrazuje na displeji, ale přímo vám před očima. No není to super? Skoro jako ze sci-fi filmu, ale chceme vypadat jako roboti nebo jako Robocop? Není to ani potřeba, Google si dal záležet i na designu a tak se za takové brýle s nejmodernějšími technologiemi nebudeme muset stydět ani po designové stránce.

Jen pro nastínění možností Project Glass: Jdete si takhle po ulici a najednou zjistíte, kdo z vašich přátel je poblíž vaší současné polohy. Proč se za ním nestavit a neprohodit pár přátelských slov nebo nezajít na kafe? Vidíte na plakátě obličej hvězdy, která má tento týden vystupovat ve vašem městě? Brýle za vás v mžiku rezervují vstupenky a vy se můžete začít těšit na skvělý kulturní zážitek. Brýle vám ale poradí i s cestou na danou adresu a budou vám při vaší cestě dávat jasné instrukce, kudy se vydat.

Nejlépe vše pochopíte z následujícího videa:

více informací na:  g.co/projectglass

Komentáře:

komentáře

Comments are closed.

Odkazy

Pokud jste si oblíbily sms půjčky, věřte že nová sms půjčka je lepší než kdy předtím. Vyzkoušejte to na webu nové SMS půjčky.

Pro relaxaci v pohodlí domova je nedocenitelná masážní podložka, nyní bez poštovného.