Říj 20, 2010
admin

Last.fm – objevte to, co by se vám mohlo líbit

Jestliže patříte mezi milovníky hudby, chcete se v hudbě stále vzdělávat a vadí vám, že si po čase všechnu hudbu oposloucháte, bude pro vás nástroj Last.fm spasením. Last.fm je výborná internetová služba, která vám dokáže na podkladě vámi poslouchané a oblíbené hudby vygenerovat další interprety, kteří by se vám mohli líbit. A věřte, že tato služba funguje opravdu skvěle. Však ji také využívá už spousta spokojených lidí.

Jak to celé funguje? Pro úspěšné používání služby Last.fm budete potřebovat nejprve software, který bude sledovat, co v počítači posloucháte a tyto informace bude schromažďovat na vašem Last.fm profilu. Tento profil je volně přístupný pod přezdívkou, kterou si při registraci zvolíte a tak je možné se seznámit i s lidmi, kteří mají rádi muziku stejného nebo podobného žánru. Pokud by se jednalo pouze o žánr, není to tak složité, šlo by využít jednoduchých seznamek. Last.fm však dokáže zmapovat celý váš hudební vkus a jemu podřídit jak výběr doporučované hudby, tak i výběr lidí s podobným hudebním apetitem, které označuje Last.fm jako sousedé.

Ke sledování vaší muziky v počítači můžete využít i dalších plug-inů pro jednotlivé hudební přehrávače. Originální software Last.fm je však nejkomfortnější, jelikož máte možnost okamžitě při poslechu dané skupiny nebo písně přejít na stránku, kde se dozvíte více.

Last.fm vám bude vést také podrobné statistiky. Roční, měsíční, týdenní a tak podobně jsou základem, Last.fm pro vás však bude evidovat i počet poslechů skladeb od jednoho interpreta nebo počet poslechů skladeb určitého žánru. S Last.fm zkrátka pečlivě zanalyzujete váš hudební vkus a objevíte nové interprety a žánry.

Komentáře:

komentáře

1 Comment

Odkazy

Pokud jste si oblíbily sms půjčky, věřte že nová sms půjčka je lepší než kdy předtím. Vyzkoušejte to na webu nové SMS půjčky.

Pro relaxaci v pohodlí domova je nedocenitelná masážní podložka, nyní bez poštovného.