Zář 30, 2012
admin

Podzimní romantika v Anglii?

Piccadily Circus

Piccadily Circus

Máte rádi zachmuřelé, mlhavé a přesto listy stromů probarvené podzimní počasí? Vyhovuje vám nostalgická atmosféra podzimních dnů? Pak by se vám jistě líbilo v Anglii.

Anglie, potažmo celá Velká Británie je tímto počasím proslulá a v podzimních dnech ještě více vyniká. Pokud tedy máte již podzim v našich zemněpisných šířkách okoukaný, pak by pro vás bylo možná příjemné zpestření podívat se do Londýna. Na mlhavé počasí v centru Londýna sice narazíte, ale bude vám možná chybět kulisa přírody. To ovšem není problém, protože v okolí Londýna se nachází celá řada zajímavých míst, která nejsou umístěna v ruchu velkoměsta. Výlety do okolí Londýna jsou tak příjemným doplněním bloudění po historických památkách přímo v centru Londýna.

Pokud chcete vidět světoznámá místa jako je Piccadilly Circus, Trafalgar Square, Big Ben, Westminster Abbey nebo London Eye, zájezdy do Londýna jsou pro vás to pravé. Pro někoho je i výhodou, že nemusí nic plánovat a cestovní kancelář vše zařídí. Cestu, program, ubytování i stravování. Někdo má na dovolené plánování rád, někdo si raději svou dovolenou v Londýně vychutná bez starostí s plánováním.

Město nad Temží je navíc rozhodně jedním z nejromantičtějších měst v Evropě a pravděpodobně i na světe. Už jen gentlemanská historie tomuto místu dodává romantickou a příjemnou atmosféru.

Většina lidí, kteří ale do Londýna přijedou, docení jeho kvality až na místě. Začíná být pravidlem, že Londýn předčí jejich očekávání. Naopak tomu je například u Paříže. Ta je totiž vyhlášeným romantickým místem, ovšem někteří lidé jsou ve velkém očekávání zklamáni ze špíny a nepořádku, kterého je v centru města až moc.

V každém případě je Londýn jedním z měst v Evropě, které by neměly být při vašem cestováním vynechány. Více informací o cestování do Londýna naleznete na CestaDoLondyna.cz.

Komentáře:

komentáře

Comments are closed.

Odkazy

Pokud jste si oblíbily sms půjčky, věřte že nová sms půjčka je lepší než kdy předtím. Vyzkoušejte to na webu nové SMS půjčky.

Pro relaxaci v pohodlí domova je nedocenitelná masážní podložka, nyní bez poštovného.