Srp 19, 2012
admin

Lastminute dovolená v Itálii a Chorvatsku

Itálie je jedna z nejoblíbenějších dovolenkových destinací pro Čechy. Češi nejraději jezdí do Chorvatska a do Itálie.

Proč je ale právě Itálie a Chorvatsko pro Čechy nejlákavějším místem kde strávit dovolenou? Jedním z důvodů, proč je pro Čechy atraktivní dovolená u Středozemního moře je ten, že jsou zde poměrně přijatelné ceny. Vlastně všechno funguje tak nějak podobně jako u nás a tak konzervativního Čecha může máloco vyvést z míry. Pravda, jižanský temperament Italů je pro Čechy možná trochu nezvyklý, nicméně stále to není nic neunosného. Čecha by možná znervózňovala kultura diametrálně odlišná jako je například v Asii nebo částečně jiné zvyky, které panují v Americe.

Čech jede rád k moři. V Chorvatsku má navíc tu výhodu, že se poměrně dobře dorozumí, ikdyž neumí žádný cizí jazyk. Voda v moři je zde čistá a plážč upravené. Kempy jsou na každoroční nával dovolenkářů již dobře připravené a jsou schopny poskytnout ten nejvyšší komfort. Ubytování je v Chorvatsku i v Itálii možné v kempech ve stanech, karavanech nebo chatkách, ale můžete si sehnat i hotel nebo ubytování v privátu.

Každopádně je středomoří pro Čechy již prozkoumaná a ověřená destinace na dovolenou, na kterou se mohou spolehnout a nejdou do žádné nejistoty. I proto je možné se porozhlédnout po zájezdech na poslední chvíli. Lastminute zájezdy do Chorvatska vyjdou velice levně, jelikož poskytovatel využije zbývající kapacitu a tak je schopen poskytnout určitou, často poměrně značnou slevu. S lastminute do Itálie je to podobně. Lastminute lze ale nejvýhodněji pořídit na internetu do Itálie jsou k dispozici zde: http://www.dovolenaitalie.net/ a do Chorvatska je možné si lastminute dovolenou vybrat zde: http://www.dovolenachorvatsko.biz/.

Stačí mít oči otevřené a hledat na těchto stránkách tu nejvýhodnější a nejlepší nabídku pro vás. Pokud ale zabrousíte do sekce lastminute, budete určitě mile překvapeni a nadšeni.

Komentáře:

komentáře

Comments are closed.

Odkazy

Pokud jste si oblíbily sms půjčky, věřte že nová sms půjčka je lepší než kdy předtím. Vyzkoušejte to na webu nové SMS půjčky.

Pro relaxaci v pohodlí domova je nedocenitelná masážní podložka, nyní bez poštovného.