Led 6, 2011
admin

Sedací pytle – Fatboy

V poslední době jsou velmi populární, jsou perfektně přizpůsobivé, jednoduše přenositelné, elegantní a příjmené. Co že to je? Přece sedací pytle, takzavané pytle Fatboy.

Sedací pytle tvoří úplně jiný pohled na sezení. Byli jsme zvyklí na tvrdé, pevné a bytelné židle. Přišla nová generace židlí a sedaček. Přišli totiž sedací pytle. Jejich obrovská výhoda je právě jejich přizpůsobitelnosti. Sedací pytle, jelikož jsou naplněné většinou polystyrenovými kuličkami, se přizpůsobí poloze, kterou na pytli zaujmete nebo tvaru vašeho těla. Sezení na takovém pytli je velice příjemné a pohodlné. Na sedací pytel si rychle zvyknete a budete v něm rádi odpočívat.

Jak ale k objevu takovýchto sedátek došlo?  Nebyl potřeba žádný dlouhý výzkum ani vývoj. Sedací pytle mají totiž své prapředky v pytlích s obilninami. Takové pytle se nacházely v různých potravinářských továrnách, skladech surovin nebo mlýnicích a dělníci jich hojně využívali k odpočinku, protože byly tak pohodlné. První sedací pytel byl na trh uveden v roce 1968 společností Zanotta, která ho pojmenovala jako Sacco.

Pokud o koupi sedacího pytle uvažujete, vězte, že dnes je výběr poměrně velký a můžete si vybrat z široké škály barev, tvarů, typů a výrobců. Záleží hlavně na vás, co se vám líbí, jak se vám bude jaký pytel hodit do interiéru a kolik chcete investovat peněz.

Výrobou sedacích pytlů se dnes zabývá mnoho společností a dnes se vyrábí z moderních, snadno udržovatelných materiálů.  Nejčastěji je na povrch pytle použit jako materiál nylon, který má ale antialergické atestace a tak s ním nebudete mít problémy, ikdyž na alergie trpíte. Jako náplň sedacího pytle se používají většinou poystyrenové kuličky, s vysokou hustotou, aby se neslehávaly, ale existují i náhradní náplně, které můžete jen dosypat.

Pokud tedy hledáte vhodný doplněk do svého pokoje a zároveň máte rádi příjmené posezení, sedací pytle Fatboy pro vás budou to pravé.

Komentáře:

komentáře

Comments are closed.

Odkazy

Pokud jste si oblíbily sms půjčky, věřte že nová sms půjčka je lepší než kdy předtím. Vyzkoušejte to na webu nové SMS půjčky.

Pro relaxaci v pohodlí domova je nedocenitelná masážní podložka, nyní bez poštovného.